دات نت نیوک

آغاز دور جدید خدمات گردشگری مجازی باغ موزه قصر

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
آغاز دور جدید خدمات گردشگری مجازی باغ موزه قصر

با توجه به آغاز محدودیت های گسترده به جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور، خدمات مجازی و غیرحضوری جایگزین خدمات حضوری باغ موزه قصر شده است.


 

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، از روز دوشنبه 4 آذر ماه ویژه برنامه موزه گردی مجازی به صورت پخش زنده اینستاگرامی اجرا می شود. در این رویداد مجازی، کارشناسان و راهنمایان موزه هر روز از ساعت 11 در صفحه اینستاگرام باغ موزه قصر به نشانی (qasr_ir@) در محل موزه های باغ موزه قصر به توضیح بخش های مختلف مجموعه پرداخته و به سوالات مخاطبان پاسخ می دهند.

همچنین سامانه بازدید مجازی باغ موزه قصر با امکان بازدید از موزه «مارکوف»، موزه «زندان سیاسی» و محوطه باغ ایرانیِ باغ موزه قصر به صورت مستقیم و 24 ساعته، بازی موبایلی باغ قصر به جهت آشنایی دانش آموزان با تاریخ معاصر کشور، مجموعه داستان های صوتی قصر، مجموعه مصاحبه های تصویری با زندانیان سیاسی پیش از انقلاب زندان قصر و فیلم تئاتر زمان در حبس قصر در سایت باغ موزه قصر به نشانی http://qasr.ir در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

باغ موزه قصر در انتهای خیابان شهید مطهری، بعد از تقاطع دکتر شریعتی، میدان پلیس واقع شده است. باغ موزه قصر در دوران پهلوی به عنوان اولین زندان متمرکز تهران ساخته شد و بسیاری از زندانیان سیاسی دوران پهلوی اول و پهلوی دوم  در آن محبوس بودند. این مکان در سال 1391 با تغییر کاربری تحت عنوان باغ موزه قصر به ارائه خدمات فرهنگی هنری به شهروندان می پردازد.

> ایجاد شده توسط:
>دسته بندی:
تعداد بازدید 433 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات