دات نت نیوک

نمایشگاه مجازی نقاشی «طبیعت از نگاهی نو»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه مجازی نقاشی «طبیعت از نگاهی نو»

افتتاح نمایشگاه «طبیعت از نگاهی نو» در سایت باغ موزه قصر


نمایشگاه مجازی انفرادی آثار حسن(مهرزاد) دستیاران با عنوان طبیعت از نگاهی نو، 30 اردیبهشت‌ماه در سایت باغ‌موزه قصر افتتاح شد.

حسن (مهرزاد) دستیاران، متولد 1350، در کرج و ساکن در گیلان،، مدرس و نقاش، دارای سابقه بیش از سه دهه فعالیت در حوزه چاپ دستی، نقاشی، تدریس، مسابقات، نمایشگاه ها و رویدادهای متعدد هنری می باشد. وی با اشاره به اهمیت نیاز به آموزش و خلاقیت هنر چاپ دستی، گفت: در این هم همه و هیاهوی زندگی،گشتن در پیچ و تاب طنازی طبیعت و به تصویرکشیدن خطوط مبهم و گریزان از هم ، برای من «نگاهی نو را از طبیعت» در بر داشته و از ساختاری رئالیستی به انتزاعی خاص رسیده که موجب خلق آثاری شده است تا بتوانم  حسی درگیر و در هم تنیده افکار خودرا با طبیعت ادغام کرده و دوستداران این  محبت الهی را با خود همراه کنم.
این هنرمند معاصر افزود: امـروزه از آنجایـی که چاپ در افکارعمومی، یک صنعت کاملا بزرگ شناخته می شود و درک درستی از آن به عنوان یک هنر چند منظوره وجود ندارد. فلذا با برگزاری نمایشگاه ها و کارگاه های متفاوت، تلاش است تا بتوان این هنر را در   راستای فرهنگ سازی به ویژه کسب و کار ارائه نمود.
وی بیان نمود: نمایشگاه ( طبیعت ازنگاهی نو ) به کیوریتوری سمیرا صفاری، گروه هنری رسم، برگزار گردیده است. این رویداد با هدف ارائه آثاری از انواع چاپ دستی، با معرفی تنوع این هنر و صنعت، سبب اشنایی و رشد سطح کیفی آن می شود. همچنین ارائه تکنیک های خلاقه و نوظهور چاپ دستی از دیگر ویژگی های رویداد حاضر می باشد.

 

این نمایشگاه شامل 12 اثر چاپ دستی تا 6 خرداد ماه در سایت باغ‌موزه قصر قابل بازدید برای علاقمندان است.

 

برای ورود به نمایشگاه کلیک کنید

> ایجاد شده توسط:h.azimi
>دسته بندی:نمایشگاه ها
تعداد بازدید 376 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.