اسامی راه یافتگان به دومین سمپوزیوم نقاشی تهران مشخص شد

 تاریخ : 1393/11/7 1523 بازدید 
اسامی راه یافتگان به دومین سمپوزیوم نقاشی تهران مشخص شد

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، به نقل از دبیرخانه دومین سمپوزیوم نقاشی تهران، با پایان یافتن مهلت ارسال اثر به دبیرخانه سمپوزیوم، جلسه هیئت داوران در روز پنجم بهمن‌ماه 1393 با حضور داوران، یعقوب امدادیان، رضوان صادق‌زاده و منیژه صحی برگزار شد. هیئت انتخاب پس از بررسی طرح‌های رسیده جمع‌بندی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

   

آثاری از سروش آرام ، ترحم سلمانی، مینا غفاری و سیده‌ مرجان سید آقامیری در موضوع «آزادی» و عباس نسل شاملو، امیر جدیدی، وجید امینی، علی معمری، عباس محمدی خوزانی، شهرام بابایی، زهرا ملکی، شیوا خوشبخت‌نژاد، راضیه قربان‌نژاد و اکرم رحیم تبریزی در موضوع  «تهران» به دومین سمپوزیوم نقاشی تهران راه یافت؛ ضمن اینکه آثار سید محسن حجازی، سهیلا منصوری و فرانه جلالی‌زاده به ترتیب به عنوان ذخیره انتخاب شدند.

 

با نظر هیئت انتخاب الهه مظفری، بدون دریافت جایزه نقدی در مرحله اول و دوم، امکان شرکت  در کارگاه دومین سمپوزیوم نقاشی و امکان برگزاری یک نمایشگاه انفرادی نقاشی را در یکی از گالری‌های باغ موزه قصربه مدت یک هفته خواهد داشت.

   

در این دوره از سمپوزیوم ( 76 نفر خانم  و 36 نفر آقا) شرایط حضور در سمپوزیوم (شامل رزومه معتبر، گواهی گالری انفرادی در یکی از گالری‌های معتبر یا مقام کشوری ) را دارا بودند و در مجموع  تعداد 222 اثر از هنرمندان دریافت شد.

 

همچنین آثاری از استان‌های اصفهان، همدان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، البرز، خراسان رضوی، کردستان، کرمانشاه، بوشهر و یک اثر از کردستان عراق به دبیرخانه سمپوزیوم ارسال شد.

     
گفتنی است، دومین سمپوزیوم نقاشی تهران با حمایت انجمن هنرمندان نقاش ایران از 30 بهمن الی 4 اسفندماه 1393 از ساعت 9 الی 18 در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

  

عکس: الیاس جوانمردی


  نظرات