بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از دومین سمپوزیوم نقاشی تهران

 تاریخ : 1393/12/3 1386 بازدید 
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران  از دومین سمپوزیوم نقاشی تهران

دو عضو  شورای اسلامی شهر تهران با حضور در باغ موزه قصر از روند خلق آثار هنرمندان حاضر در دومین سمپوزیوم نقاشی تهران دیدن کردند.

  

به گزارش  روابط عمومی باغ موزه قصر، احمد مسجدجامعی و محمد حقانی دو عضو  شورای اسلامی شهر تهران عصر امروز، سوم اسفند ماه 1393 از دومین سمپوزیوم نقاشی تهران که در  باغ موزه قصر درحال برگزاری است، دیدن کردند.
 
مسجد جامعی به همراه محمد حقانی در این دیدار با پانزده هنرمند نقاش به صورت جداگانه به گفتگو پرداختند و با دقت روند خلق آثار را نیز مشاهده کردند. احمد مسجد جامعی  مضامین درنظر گرفته شده در دومین سمپوزیوم را که شامل «آزادی» و «تهران » هستند را مناسب ارزیابی کرد و بعد از بازدید آثار بخش «تهران »، بسیار تحت تاثیر قرار گرفت چراکه در برخی از این نقاشی‌ها، آلودگی و آشفتگی مناظر شهری به درستی به تصویر کشیده‌اند. 
به اعتقاد مسجدجامعی نگاه هنرمندان در این بخش ناشی از یک دید واقعی از سوی مردم است و به همین دلیل این نگاه می‌تواند زنگ خطری برای مسئولان باشد تا نسبت به کاهش آلودگی‌های شهری توجه بیشتری داشته باشند.

لازم به ذکر است ، دومین سمپوزیوم نقاشی تهران از 30 بهمن  در باغ موزه قصر آغاز به کار کرد و آیین اختتامیه آن هم ساعت 17 روز  سه شنبه، 5 اسفند 1393 در تالار فرخی یزدی برگزار می شود.

                  

       نظرات