هنرمندان در باغ موزه قصر به تهران قدیم سفر کردند

 تاریخ : 1394/7/8 2322 بازدید 
هنرمندان در باغ موزه قصر به تهران قدیم سفر کردند
با گذشت یک ماه از جشنواره بزرگ «طهران در قصر»، هنرمندان و چهره های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی از این جشنواره دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، در حالی که قریب به یک ماه از برگزاری جشنواره بزرگ تهران قدیم در باغ موزه قصر با عنوان «طهران در قصر» می گذرد تاکنون اهالی فرهنگ و هنر کشور با حضور در این مجموعه از موزه ها، محوطه تاریخی و جشنواره «طهران در قصر» بازدید کردند.

میرجلال الدین کزازی استاد ادبیات فارسی، حجت الاسلام میثم امرودی معاون اجتماعی شهرداری تهران، عبدالحسین مختاباد خواننده و عضو شورای اسلامی شهر تهران، سالار عقیلی خواننده، افشین یداللهی و عبدالجبار کاکایی شاعر، امیر تاجیک خواننده از چهره های فرهنگی بودند که از این جشنواره دیدن کردند.

در میان بازیگران و اهالی سینما و تلویزیون نیز افرادی چون اکبر عبدی، جواد عزتی، محمود پاک نیت، مهوش صبرکن، ایرج نوذری، گلاب آدینه، شبنم مقدمی، فریبا نادری، فرزاد حسنی، ستاره اسکندری، شراره رخام، شهره سلطانی، محمود بنفشه خواه، مژده لواسانی، مجید یراق بافان، سیامک اشعریون و... با حضور در این جشنواره و بازدید از آن، چند ساعتی را به تهران قدیم سفر کردند.

جشنواره بزرگ «طهران در قصر» با بازسازی فضای تهران قدیم، گذرهای تاریخی، مشاغل، خوراک، پوشاک و حمل و نقل ۲۲۰ ساله قدیم شهر تهران از ۲۵ مرداد در باغ موزه قصر آغاز شده است و تا ۱۰ مهرماه نیز ادامه می یابد.

عکس: الیاس جوانمردی

  نظرات