جشن رمضان با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

 تاریخ : 1396/3/31 622 بازدید 
جشن رمضان با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
بیست و ششمین قسمت از برنامه جشن رمصان با حضور دکتر محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به طور زنده از باغ موزه قصر روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.


به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در این برنامه گفت: سازمان فرهنگی هنری در فرهنگ‌سراها، خانه‌های فرهنگ و کتابخانه‌ها در مجموع با ۷۰۰ مرکز فرهنگی میزبان شهروندان تهرانی است و به صورت مستمر صدها هزار نفر مخاطب از خدمات آموزشی و برنامه‌های شاد و متنوع این سازمان استفاده می‌کنند.

صلاحی با اشاره به باغ موزه قصر، مکان برگزاری جشن رمضان گفت: در سال‌های گذشته زندان قصر توسط شهرداری خریداری و با حفظ اصالت بنا تبدیل به موزه شد و ابه یکی از پایگاه‌های فرهنگی تهران تبدیل شده است و در این شب‌ها میزبان برنامه جشن رمضان است.

 مشاور شهردار تهران درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری برای کمک به مستضعفان گفت: اگرچه فعالیت‌های ما در شأن مردم نبوده ولی در حد وسعمان برای یاری رساندن به شهروندان تلاش می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه در قرآن جهاد به جان و مال توصیه شده است، افزود: امروز شاهدیم که بسیاری دوست‌دارند در صف مجاهدان باشند و به مدافعان حرم می‌پیوندند تا اگر کسی کوچک‌ترین تعرضی به کشور و مردم داشته باشد با سیلی محکم پاسخش را بدهند. ولی اگر کسی برایش مقدور نیست که در جهاد نظامی و دفاعی شرکت کند می‌تواند به اندازه وسعش در جهاد مال شرکت کند و در این راه مسئولان و صاحب منصبان وظیفه سنگین‌تری برعهده دارند.


ویژه‌برنامه «جشن رمضان» با حضور پر شور شهروندان هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲۳ در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

عکس: الیاس جوانمردی

  نظرات