برگزیدگان جشنواره عکس «هشت» تقدیر شدند

 تاریخ : 1396/5/9 609 بازدید 
برگزیدگان جشنواره عکس «هشت» تقدیر شدند
طی مراسمی در باغ موزه قصر، برگزیدگان جشنواره عکس تلفن همراه «هشت» معرفی و نمایشگاه آثار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، نمایشگاه آثار منتخب نخستین جشنواره عکس تلفن همراه «هشت» با موضوع زیارت، با حضور احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران عصر روز گذشته (یکشنبه 8 مرداد) در باغ‌موزه قصر گشایش یافت.

شهرام بابایی (مدیر هنرهای تجسمی و امور موزه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)، مجید ملانوروزی (مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، حمید کارگر (استاد رسانه و معاون وزیر صنعت معدن و تجارت)، آیت‌الله سیدمحمد قائم‌مقامی (استاد حوزه و دانشگاه) و مجید ابهری (استاد دانشگاه و رفتار‌شناس) از جمله افرادی بودند که از این نمایشگاه بازدید کردند.

وجیه‌اله شیرمحمدی دبیر جشنواره عکس «هشت» در این مراسم گفت: در اردیبهشت‌ماه فراخوان جشنواره را منتشر کردیم و با تجربه‌ای که از قبل داشتیم، در کمتر از دو ماه با استقبال خوبی مواجه شدیم و نتیجه آن دریافت 10 هزار و 800 عکس از یکهزار و 42 عکاس بود. وی ادامه داد: داوری آثار در دو مرحله صورت می‌گیرد، مرحله نخست به صورت تخصصی بود که امروز از برگزیدگان آن تقدیر خواهد شد و 80 عکس به نمایشگاه راه یافت.

دبیر جشنواره عکس «هشت» ادامه داد: مرحله دوم داوری به صورت مردمی است و طی آن آثار راه یافته به نمایشگاه در اینستاگرام جشنواره بارگذاری خواهد شد و هشت عکس که بیشترین لایک و کامنت عکاسانه را دریافت کنند، برنده جایزه کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس به مبلغ 5 میلیون ریال می‌شوند.

برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر اعلام و تقدیر شدند: نفر اول «الناز قندفروش» برنده تندیس جشنواره، لوح افتخار، مبلغ 20 میلیون ریال وجه نقد- نفر دوم «صادق ذباخ» برنده تندیس جشنواره، لوح افتخار، مبلغ 15 میلیون ریال وجه نقد -نفر سوم «امین فائضی» برنده تندیس جشنواره، لوح افتخار، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد -اثر شایسته تقدیر «مجید حامدحق‌دوست» برنده تندیس جشنواره و لوح افتخار

  نظرات