افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هِناسِه دل

 تاریخ : 1396/10/11 509 بازدید 
افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هِناسِه دل
نمایشگاه عکس گروهی «هناسه دل»، روایت عکاسان از زلزله کرمانشاه با حضور محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر در گالری ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، در نمایشگاه عکس گروهی «هِناسِه دل» (آه سردِ دل) عکس‌هایی از عکاسان حاضر در زلزله کرمانشاه از جمله مهدی قاسمی، مجید عسگری پور، احمد بلباسی، محمد زارع، رضا احمدوند و محمد خادم الشیخ به نمایش درآمده است.

در بیانیه این نمایشگاه آمده است: " سخت‌ترین نوع تماشا، دیدن چیزهایی است که دیگر نیست، که نداری، که دیگر نمی‌بینی. دیدنِ ندیدن از سخت‌ترین دیدن‌هاست و ما رفته‌ایم تا راوی این نوع تماشا باشیم. نامش را گذاشته ایم «هِناسه‌ی دل» تا روایتی باشد از نَفَس و آه مردمِ زلزله زده کرمانشاه و دل‌های سوخته‌شان؛ تا هر که می‌بیند این روایت تصویری را با «هِناسه‌ی دلش» تصویر کُند قصۀ پُر دردِ مردمِ آن سرزمین را."

علاقمندان می‌توانند تا 22 دی ماه همه روزه از ساعت 9 تا 19 با مراجعه به گالری ملک الشعرای باغ موزه قص واقع در انتهای خیابان مطهری، بعد از تقاطع شریعتی، میدان پلیس؛ بیننده آثار هنری این نمایشگاه و روایت تصویری آنچه در زلزله کرمانشاه گذشته است، باشند.

  نظرات