تندیس‌های عکس و پوستر تئاتر فجر در دست برندگان

 تاریخ : 1396/12/13 430 بازدید 
 تندیس‌های عکس و پوستر تئاتر فجر در دست برندگان
برندگان بخش عکس و پوستر سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، روز گذشته در باغ موزه قصر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، عصر شنبه 12 اسفند ماه باغ موزه قصر میزبان مراسم اهدای تندیس و جوایز برندگان بخش‌های پنجگانه عکس و پوستر جشنواره 36 فجر بود. این مراسم با افتتاح گالری آثار راه‌یافته به مرحله پایانی جشنواره آغاز شد. اجرای برنامه اهدای جوایز بر عهده امیر اسمی، دبیر بخش عکس و پوستر بود.

در بخش تبلیغات تئاتر جایزه نخست و تندیس جشنواره به مریم دیهول برای محصولات تبلیغاتی پسران تاریخ رسید. جایزه دوم به گروه تبلیغاتی «پپرونی برای دیکتاتور» و جایزه سوم به سارا حدادی برای «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» اهدا شد.
در بخش عکس صحنه جایزه و تندیس به ساینا قادری برای «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» اهدا شد و جایزه دوم به شهریار اکبریه برای نمایش «هدیه مرموز» و جایزه سوم به علی نیک رفتار برای «آینه‌های روبرو» داده شد.
هیئت داوران در بخش عکس پشت صحنه تندیس و جایزه جشنواره را به علی نیک رفتار برای «آینه‌های روبرو» اهدا کردند. در بخش پوستر نیز سوسن سامانی‌فر برای طراحی پوستر «شنبه ظهر» تندیس و جایزه جشنواره را از آن خود کرد. رتبه دوم به رسول حق‌جو برای «حاتم» رسید. جایزه سوم به شکل مشترک به فریده براتی برای «قند خون» و محمدصادق زرجویان برای «کلاغ» اعطا شد.

مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی، علی مراد خانی مشاور هنری شهردار تهران و فرهاد مهندس پور دبیر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر از جمله حاضرین در این مراسم بودند.

نمایشگاه عکس‌ها و پوسترهای منتخب سال تئاتر ایران تا 22 اسفند ماه در نگارخانه ملک‌الشعرای بهار باغ موزه قصر واقع در ساختمان مارکوف برپاست.

  نظرات