باغ موزه قصر میزبان ویژه برنامه همیشه امیر می شود

 تاریخ : 1398/5/28 315 بازدید 
باغ موزه قصر میزبان ویژه برنامه همیشه امیر می شود
باغ موزه قصر میزبان ویژه برنامه همیشه امیر
همزمان با فرارسیدن دهه ولایت و عید سعید غدیر خم، باغ موزه قصر با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری با عنوان "همیشه امیر"  با هدف گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی و تبیین جایگاه امامت و ولایت در بین مردم به ویژه نوجوانان و جوانان، میزبان شهروندان می شود.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، ویژه برنامه " فقط به عشق علی" از 27 تا 29 مرداد با اجرای برنامه های فرهنگی هنری و برپایی خیمه های فرهنگی،  اجرای نمایش نعره شیطان، تواشیح، سخنرانی و مدیحه سرایی پذیرای عموم  شهروندان در ضلع شرقی باغ موزه قصر می باشد.

گفتنی است از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برگزاری نشست های معرفتی گروهی در قالب میزهای گفتگو با اساتید از 28 تا 31 مرداد در ضلع جنوبی باغ موزه قصر می باشد .

همچنین جشن بزرگ عید غدیر خم تحت عنوان همیشه امیر در ضلع جنوب غربی باغ موزه قصر در روز دوشنبه 28 مرداد با حضور هنرمندان صدا و سیما و اجرای نقالی و پرده خوانی، تواشیح و نورافشانی برگزار می شود.
برگزاری کارگاه های آموزشی، گرامیداشت خانواده شهدای سادات  منطقه 7، راه اندازی رادیو غدیر و برپایی کاروان شادی در معابر منطقه و منتهی به باغ موزه قصر  از دیگر برنامه های مراسم همیشه با امیر است.

علاقمندان جهت حضور در این برنامه ها می توانند از 27 لغایت 31 مرداد از ساعت 17 به باغ موزه قصر به نشانی خیابان شریعتی خیابان شهدای ناجا مراجعه نمایند.

  نظرات